^^BeYoNcE^^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Ultimele stiri, noutati, poze, articole, interviuri cu si despre BeYoNcE!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ...Emily Osment...

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin(a) Sonia
Admin(a) Sonia
Admin


Mesaje : 230
Data de inscriere : 07/11/2009

...Emily Osment... Empty
MesajSubiect: ...Emily Osment...   ...Emily Osment... I_icon_minitimeSam Noi 14, 2009 9:08 pm

Nume real: Emily Jordan Osment
Alias: Em
Data nasterii: 10 Martie 1992 (17 ani)
Zodia: Pesti
Locul nasterii: Los Angeles, California
Status marital: necasatorit
Mama: Theresa Osment
Tatal: Eugene Osment
Frati: Haley Joel Osment
Animale: doua caini: Tor si Nado
Inaltime: 1,59m
Culoarea ochilor: albastri
Culoarea parului: blond

Biografie:

Emily Osment sa nascut pe 10 martie 1992. A fost nominalizata la premiul BEST YOUNG ACTOR. Joaca in rolul lui Lili din seralul Hannah Montana.
Sus In jos
https://beyonce.forumgratuit.ro
Admin
Admin(a) Sonia
Admin(a) Sonia
Admin


Mesaje : 230
Data de inscriere : 07/11/2009

...Emily Osment... Empty
MesajSubiect: Re: ...Emily Osment...   ...Emily Osment... I_icon_minitimeSam Noi 14, 2009 9:09 pm

Emily Osment - „Miley este mai salbatica decat mine“

Ani la rand, Emily Osment (17) a fost in umbra reginei teenager Miley Cyrus. Acum ataca! Vrea sa-i sape groapa lui Miley devenind cantareata.

Emily Osment (17) a stat mai intai in umbra fratelui ei Haley Joel (21) care si-a inceput cariera de actor inca de la 12 ani. Apoi a fost vioara a doua langa regina teenager Miley Cyrus (16) in filmul „Hannah Montana“.

Tanara de 17 ani vrea acum sa mearga pe drumul ei propriu si sa ii faca concurenta prietenei ei Miley devenind cantareata pop. Destul de indraznet! Emily s-a prezentat impertinenta si sigura pe ea si la interviul cu POPCORN.

Arati foarte relaxata! Si abia faci reclama pentru lansarea DVD-ului cu „Hannah Montana“ - nu e cam mare stresul?
Emily: (respira adanc) Ba da, asta cere foarte multa munca. Nu ma intreba cate interviuri am dat deja astazi. Dar sunt curajoasa si nu-mi permit sa-mi stric buna dispozitie.

Serialul TV este un Hit, filmul s-a aflat in topuri. Stiai atunci, cand au inceput filmarile, ca „Hannah Montana“ va evolua asa?
Emily: Nu, cum as fi putut sa banuiesc? Niciunul dintre noi nu ar fi putut. Desi atunci cand au inceput primele filmari nu aveam decat 13 ani, iar Miley 12. Cand esti atat de tanar, te bucuri numai ca primesti un rol!

In toti anii astia ati devenit buni prieteni…
Emily: Da, e adevarat! Miley, Mitchel si eu suntem foarte buni prieteni si formam o echipa foarte tare - nu numai in fata camerei de luat vederi, dar si in viata particulara. In afara platourilor de filmare nu ne vedem totusi prea des, locuim in orase diferite - eu traiesc acum in Texas, Miley in Los Angeles. Dar vorbim regulat la telefon si stim mereu ce fac ceilalti.

Despre Miley aflam zilnic stiri noi. Despre tine se crede ca mai degraba eviti luminile rampei. E doar o impresie?
Emily: Nu, e cumva adevarat. Sunt bucuroasa cand am liniste si cand nu trebuie sa apar mereu in public. Pot spune ca e destul de placut ca, spre deosebire de Miley, dupa mine nu alearga paparazzii. (rade)

Spre deosebire de Miley mergi foarte rar la petreceri.
Emily: Fac tot ce pot sa raman cu picioarele pe pamant si ma retrag cat de des pot. Agitatia asta nu e mereu placuta, cateodata te calca foarte tare pe nervi.

Cum este Emily Osment in viata particulara?
Emily: (se gandeste putin) Este o fata normala de 17 ani, careia ii place sa stea acasa cu prietenii ei, asculta cu placere muzica si viseaza. Nu e prea palpitant, nu-i asa, sau da? (rade)

Cu ce te deosebesti de Miley?
Emily: Este mult mai dinamica si mai salbatica decat mine, e plina de forta si are darul de a palavragi - eu sunt mai linistita, mai putin vorbareata, mai romantica. Suntem ca doua surori diferite si ne completam de minune.

Miley flirteaza cu baieti, are un prieten. Cum stau lucrurile la tine - in momentul asta esti indragostita?
Emily: (rade) S-ar putea! Dar cine e, ramane secretul meu.
Sus In jos
https://beyonce.forumgratuit.ro
 
...Emily Osment...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^^BeYoNcE^^ :: FiLmE, MuZicA, Tv :: Tv-
Mergi direct la: