^^BeYoNcE^^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Ultimele stiri, noutati, poze, articole, interviuri cu si despre BeYoNcE!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ...Justin Bieber...

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin(a) Sonia
Admin(a) Sonia
Admin


Mesaje : 230
Data de inscriere : 07/11/2009

...Justin Bieber... Empty
MesajSubiect: ...Justin Bieber...   ...Justin Bieber... I_icon_minitimeSam Noi 14, 2009 9:12 pm

Prezentare
Nume: Bieber
Prenume: Justin
Locul nasterii: Ontario/Canada
Zi de nastere: 14.3.1994
Culoarea parului: blond inchis
Culoarea ochilor: caprui
Inaltime: 1,71 m
Greutate: 57 kg
Sus In jos
https://beyonce.forumgratuit.ro
Admin
Admin(a) Sonia
Admin(a) Sonia
Admin


Mesaje : 230
Data de inscriere : 07/11/2009

...Justin Bieber... Empty
MesajSubiect: Re: ...Justin Bieber...   ...Justin Bieber... I_icon_minitimeSam Noi 14, 2009 9:13 pm

Justin Bieber

Crazy, cool si totusi foarte dulce: vedeta adolescentina Justin Bieber (15) innebuneste deja fetele.

Un Webcam, un Notebook si YouTube - aceste trei lucruri au format piatra de temelie pentru cariera si ascensiunea rapida a lui Justin Bieber (15)!

„Am cantat dintotdeauna cu placere! La un moment dat mi-a venit ideea sa filmez piesele si sa le postez pe Internet!” Un prieten l-a filmat, apoi au postat impreuna clipurile pe YouTube online. Nu a durat prea mult si milioane de fani au inceput sa urmareasca filmarile.

Ce impresioneaza la Justin sunt vocea lui plina de sensibilitate si nu in ultimul rand sarmul sau cool. Astfel nu este de mirare ca intr-o zi i-a sunat lui Justin telefonul mobil. La celalalt capat: nimeni altcineva decat superstarul Usher! Justin: „A fost super tare! Usher a fost impresionat de varianta mea a hitului sau „U Got It Bad” si m-a invitat in studio!”

Doua saptamani mai tarziu Justin semna un contract cu casa de discuri americana Def Jam. „Totul s-a schimbat in doi timpi si trei miscari. Foarte cool!” Justin s-a mutat cu parintii sai Jeremy si Patricia, sora sa Jasmine (1) si catelul lor Ant (Cool din Ontario/Canada in Atlanta/SUA si a inceput sa ia lectii de la un profesor particular.

Usher s-a aflat personal in studio si l-a ajutat pe Justin sa inregistreze primul sau single „One Time”. Superstarul s-a implicat si cand a fost vorba de inregistrarea albumului. „Usher este ca un frate mai mare pentru mine. Este singurul caruia ii dau voie sa comenteze!”

Desi are o cariera in ascensiune, parintii lui Justin au grija si vor sa se asigure ca fiul lor are o viata normala de adolescent. „Trebuie sa invat in fiecare zi pentru scoala cum fac si restul copiilor”, ofteaza Justin. Pentru hochei si golf insa, pasiunile lui, nu-i mai ramane acum deloc timp. Si manusile de portar au ramas in dulap.

„Ador fotbalul, sunt un mare fan al FC Barcelona si a nationalei de fotbal a Germaniei. Jucatorul meu preferat este Lukas Podolski!” Dar cum vine asta? Raspunsul: Justin are radacini germane, bunicii sai s-au mutat din Germania in Canada.

Intelege germana, vorbeste chiar un pic si stie sa-si salute fanii in germana. „Data viitoare cand o sa merg in Germania o voi stapani perfect”, promite el. Dar proiectul numarul 1 in momentul de fata este pentru el dragostea: „Am fost o singura data indragostit, cu ea m-am si sa-rutat prima oara! Mai mult de atat nu s-a in-tamplat!”
Sus In jos
https://beyonce.forumgratuit.ro
 
...Justin Bieber...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Justin Timberlake…dansand in pantofi de dama pentru Beyonce!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^^BeYoNcE^^ :: FiLmE, MuZicA, Tv :: MuZiCa-
Mergi direct la: