^^BeYoNcE^^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Ultimele stiri, noutati, poze, articole, interviuri cu si despre BeYoNcE!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ...Miley Cyrus...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin(a) Sonia
Admin(a) Sonia
Admin


Mesaje : 230
Data de inscriere : 07/11/2009

...Miley Cyrus... Empty
MesajSubiect: ...Miley Cyrus...   ...Miley Cyrus... I_icon_minitimeSam Noi 14, 2009 9:24 pm

Nume real: Destiny Hope Cyrus
Alias: Miley, Smiley
Data nasterii: 23 Noiembrie 1992 (16 ani)
Zodia: Sagetator
Locul nasterii: Nashville, Tennessee
Status marital: necasatorit
Mama: Leticia
Tatal: Billy Ray Cyrus
Surori: Brandi Cyrus, Noah Lindsey Cyrus
Frati: Christopher Cyrus, Trace Cyrus, Braison Cyrus
Animale: Cainii: Loco, Tag, Minnie Pearl, Juicy, Rodio.(L.A.). Cai in Nashville.
Inaltime: 1,64m
Culoarea ochilor: albastru/verde
Culoarea parului: saten
Hobby-uri: shopping, bicicleta
Site oficial: www.mileycyrus.com

Biografie:

Miley Cyrus s-a nascut pe 23 noiembrie 1992 in Nashviile. Joaca rolul Hannei Montana in filmul Hanah Montana (2006).
Sus In jos
https://beyonce.forumgratuit.ro
Admin
Admin(a) Sonia
Admin(a) Sonia
Admin


Mesaje : 230
Data de inscriere : 07/11/2009

...Miley Cyrus... Empty
MesajSubiect: Re: ...Miley Cyrus...   ...Miley Cyrus... I_icon_minitimeSam Noi 14, 2009 9:29 pm

Miley Cyrus se transforma intr-o diva sexy

De la Nice Girl la Spice Girl! Miley Cyrus (16) isi uimeste fanii cu o noua imagine sexy. Dar si in particular este pusa pe distractie!

Fata
Deosebit de frumoasa si happy! Miley flirteaza in permanenta, zambetul ei inmoaie genunchii baietilor. Iar parul sau atat de lung ii da o imagine sexy.

Bijuterii
Luceste si straluceste pe tot corpul! Bijuteriile din argint ii dau un look senzational. Lanturile din decolteu ii evidentiaza bustul, principalul punct de atractie al unei femei.

Mini
O fusta ultra scurta si stralucitoare! Daca aluneca doar un centimetru mai sus, se pot vedea chiloteii! Miley avertizeaza: baieti, sunt fierbinte si foarte atragatoare!

Picioare
Subtiri si foarte lungi! Miley are picioare sexy ca un manechin si ameteste orice privitor! Mesajul: touch me, baby!

Stingeti lumina si aprindeti spoturile pentru cel mai tare spectacol al anului! Mii de spectatori din Los Angeles si milioane de copii din fata televizoarelor raman cu rasuflarea taiata cand Miley Cyrus (16) isi face aparitia la „Teen Choice Awards”, cantand noul ei hit „Party In The U.S.A.„.

Imbracata intr-o pereche de hotpants stramti, cizme inalte, vesta de blana si foarte multe accesorii din argint, ii uimeste pe toti. Dar ceea ce urmeaza va fi si mai si.

Incepe sa danseze ca o dansatoare de go-go miscandu-si picioarele lungi intr-o maniera foarte sexy, da lasciv din solduri, flirteaza cu baietii din public si isi smulge apoi vesta de pe ea. Cateva secunde mai tarziu isi freaca provocator corpul de o bara care aduce aminte de barurile de noapte deocheate.

Miley nu s-a mai aratat niciodata atat de hot si de sexy! Urmeaza o sedinta foto unde lucrurile merg si mai departe.

Miley apare intr-o fusta mini, ultra scurta, cu un tricou mulat care-i pune in evidenta sanii si o pereche de pantofi cu toc care ii fac picioarele sa para interminabile - super sexy, erotic, fierbinte!

Pozele provocatoare fac inconjurul planetei, toata lumea este socata de transformarea lui Miley dintr-o Nice Girl intr-o Spice Girl! Adolescenta isi arata farmecele feminine, se prezinta ca fiind foarte matura si plina de incredere, se joaca cu puterea ei de atractie.

N-a mai ramas nicio urma din fata draguta si inocenta care juca rolul adolescentei simpatice din „Hannah Montana”! Motivul transformarii? Miley vrea sa renunte la imaginea de adolescenta cuminte! Arata ca a devenit o tanara femeie si doreste sa atraga un public mai matur - in special baieti! Precum Britney Spears candva, acum devine si Miley Cyrus un sex simbol de genul Lolita!

Lucrurile incep sa se schimbe si in particular. Miley face cumpara-turi imbracata in hot pants, flirteaza cu baietii, savureaza dragostea si este pusa pe distractii: mai intai Justin Gaston, apoi Nick Jonas, acum se giugiuleste cu partenerul ei din videoclip Liam.

„Miley este transformata, petrece zi si noapte”, spune un prieten. „Isi face de cap cat poate!” Parerea lui Miley: „Vreau sa savurez viata si sa ma distrez!”

Miiley's Flirt-Tipps!
- Un zambet si o privire adanca vrajesc orice baiat! Imbraca-te sexy, dar nu arata niciodata prea multa piele. Baietii doresc sa-si imagineze singuri restul!
- Daca-ti place cineva, uita-te in ochii lui. Priveste-l des si vezi cum reactioneaza. Zambeste-i - asta arata ca ai incredere in tine si esti deschisa la comunicare! Dar lasa-l pe el sa vina la tine. Baietilor trebuie sa le dai impresia ca ei controleaza tot!
- Gandeste-te dinainte ce vrei sa zici, dar nu spune intotdeauna tot adevarul. Secretele fac o fata mai interesanta!
- Joaca-te cu el: un compliment dragut, o bataie timida din gene, o atingere tandra. Se va inmuia imediat!
- Lasa-l sa fiarba un pic inainte sa-l saruti prima oara. Nu-l va face decat sa fie si mai dornic!
Sus In jos
https://beyonce.forumgratuit.ro
Pinky_Bubble
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR



Mesaje : 3
Data de inscriere : 08/11/2009

...Miley Cyrus... Empty
MesajSubiect: Re: ...Miley Cyrus...   ...Miley Cyrus... I_icon_minitimeMier Noi 18, 2009 3:43 pm

Miley Cyrus: Nu-mi place deloc „Twilight”!

Miley Cyrus este la ora actuala cea mai faimoasa adolescenta de pe planeta, dar asta nu inseamna ca este innebunita dupa „Twilight Saga”, la fel ca majoritatea adolescentilor.

Miley a acordat de curand un interviu pentru un post de radio din Ohio si a marturisit acolo ca face parte dintre cei care urasc seria „Twilight”!

Intrebata fiind daca face parte din Echipa Edward sau Echipa Jacob, echipe care s-au departajat fanii dupa ce au vizionat a doua parte din Twilight Saga, „New Moon”, Miley a raspuns: „Nu-mi pasa catusi de putin. N-am vazut filmul si nici n-am de gand sa-l vad vreodata!”

„Toti oamenii care vad „Twilight” ajung sa fie inebuniti dupa personajele de acolo si am ajuns sa ma simt prost ca nu simt la fel. Toti sunt entuziasmati iar eu nici nu vreau sa aud de film”, a adaugat Miley.

Miley considera ca „Twilight” a adunat o multime de fani si s-a transformat intr-un adevarat fenomen, la fel cum s-a intamplat de-alungul timpului cu „Star Wars” si cu „Harry Potter”.

„Mie nu-mi plac vampirii si nu cred ca mi-ar placea sa ma uit noaptea la un film si sa vad un lup in prim plan pe ecran. Nu-mi plac nici tricourile, nu-mi place nimic legat de „Twilight””, a mai spus Miley.
Sus In jos
Continut sponsorizat





...Miley Cyrus... Empty
MesajSubiect: Re: ...Miley Cyrus...   ...Miley Cyrus... I_icon_minitime

Sus In jos
 
...Miley Cyrus...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^^BeYoNcE^^ :: FiLmE, MuZicA, Tv :: MuZiCa-
Mergi direct la: